• Eğer script paylaşımı yapacaksanız bu link üzerinden yapmalısınız, script olarak paylaştığınız her posttan 2 puan kazanırsınız.
  • Resmi telegram adresimiz: https://t.me/warezm katılarak son güncellemelerden haberdar olur ve muhabbet edebilirsiniz. Forum da yapılan indirmeler ve yüklemeler tamamı ile üyelerin sorumluluğudur. Size ait bir yazılım paylaşıldığında [email protected] mail atarak kaldırtabilirsiniz. Türk yazılım paylaşmamanızı öneririz.

grapheneX [Python] - Seri1#

DevilZ

Platin
New
Katılım
26 Ocak 2020
Mesajlar
61
Scriptler
37
Puanları
18
Seviye
0
Warez Puanı
196
Online
Link: grapheneX/grapheneX

Açıklama: Günümüzde sistemler mümkün olduğunca güvenli şekilde tasarlansa da bilinçsiz kullanım ve hatalı konfigürasyonlar sebebi ile bazı zaafiyetler hala meydana gelebiliyor. Kullanıcının sistemini bu zaafiyetlerden...
Tüm içeriği görebilmek için lütfen giriş yapınız Giriş yap veya üye ol.
 

xNull

Platinium
Shell+
Katılım
18 Ocak 2020
Mesajlar
570
Scriptler
235
Puanları
73
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
11,936
Offline
Link: grapheneX/grapheneX

Açıklama: Günümüzde sistemler mümkün olduğunca güvenli şekilde tasarlansa da bilinçsiz kullanım ve hatalı konfigürasyonlar sebebi ile bazı zaafiyetler hala meydana gelebiliyor. Kullanıcının sistemini bu zaafiyetlerden korumak için sisteminin teknik kısmı hakkında bilgili olması gerekiyor. grapheneX ise devreye giriyor. grapheneX, hardening komutları ile otomatik bir şekilde sisteminizi korumayı hedefleyen bir framework'tür. Son kullanıcıya uygun olarak tasarlanmış yapısı ile kolay kullanım sunan interaktif shell ve web arayüzü sunar.

Ekran Görüntüsü:Malware gibi birşey mi bu yazılım birde kullanımı hakkında bilgi verebilirsen daha yararlı olabilir okuyucular için
 

PashaZade

Uzmanlık Yolunda
Sülük
Prime
Katılım
26 Ocak 2020
Mesajlar
257
Scriptler
17
Puanları
28
Seviye
0
Warez Puanı
318
Offline
Teşekkürler Güzel Paylaşım olmuş Ellerinize Saglıkk.
 
Üst