• Eğer script paylaşımı yapacaksanız bu link üzerinden yapmalısınız, script olarak paylaştığınız her posttan 2 puan kazanırsınız.

Adımı Sen koy [BOTUN ADI SENDEN OLSUN]

aLeech

Yönetici
Platin
4 Şub 2020
106
Scriptler
1
Seviye
0
Warez Puanı
0
Merhabalar,

Ben sizin yani WarezM ailesi için @WarezM tarafından kodlanıp gelişimi sağlanan bir yazılımım şuanlık bana WarezM bot diyebilirsiniz. Benim amacım WarezM üyelerinin Güvenliğini, Bilgi paylaşımını ve forum içi aktiviteyi sağlamak. Sizlerin istediği ve ilgilendiği...
Tüm içeriği görebilmek için lütfen giriş yapınız Giriş yap veya üye ol.

uglyhyena

New
4 Şub 2020
23
Scriptler
1
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
4
-Genius
-reminders türkçesi "Hatırlatıcı"
-öğreteacher
-warezteacher
-preceptive türkçesi "kurallarla ilgili"

• Beğen
Tepkiler: WarezM

ProPescular

Yönetici
D.Mod
24 Ocak 2020
238
Scriptler
272
Seviye
6
Ödüller
3
Warez Puanı
236
Feriha koyalım dicem uçan ban yicem bilemedim ama matrak şey olsun ya inci capsin android in bir sürümü için yaptığı gibi

optiktr

Prime
3 Şub 2020
113
Scriptler
79
Seviye
0
Warez Puanı
40
Feriha koyalım dicem uçan ban yicem bilemedim ama matrak şey olsun ya inci capsin android in bir sürümü için yaptığı gibi
Rahip Brunson koy
Suriyesiz ?
yada Asgari Ücretli
kernel.exe
system32
my pen is big.
Mesaj birleştirildi:

yada
susamcık yap @ProPescular
profil fotosunada susam koyarız
Mesaj birleştirildi:

Yağlı Scriptter
Mesaj birleştirildi:

Derbeder

• Beğen
Tepkiler: WarezM

Manias

New
6 Şub 2020
13
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
14
Jarvis olsun bence 😁 Yapay zeka dendiğinde akla gelen ilk isimlerden çünkü. Matrix de olabilir tabi.

KANUN

• Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple sitemiz uyar, kaldır prensibini benimsemiştir.Sitemizde istemediğiniz bir temanız var ise bizlere iletişim bölümünden ulaşarak temanızı 1 ila 5 iş günü içerisinde sitemizden kaldıracağımızı temenni ederiz. Mail : [email protected]

İstatistikler

Konular
3,151
Kullanıcılar
417
24 saatte açılan konular
21
24 saatte yapılan yorumlar
144
30 Günlük kayıt sayısı
405
Son üye