• Eğer script paylaşımı yapacaksanız bu link üzerinden yapmalısınız, script olarak paylaştığınız her posttan 2 puan kazanırsınız.

Türkçe Excel Dersleri Office 2016 Temel Eğitim Seti İndir – Türkçe

optiktr

Prime
3 Şub 2020
113
Scriptler
79
Seviye
0
Warez Puanı
40

Excel Dersleri Office 2016 Temel Eğitim Seti Full İndir, Excel Office’nin temel özelliklerini tam anlamıyla öğreten kapsamlı program ile yazı tipi, tablo nasıl oluşturulur, kısa yol tuşları, Eğersay, birleştirme, büyük harf küçük harf, kasa ve cari hesap takip makinesi, irsaliye faturalama ve işlem yapma, satış ve komisyon, Etopla formül kullanımı, veri doğrulama ve koşullu biçimlendirme gibi formüllerin nasıl kullanıldığı ve ne işe yaradığı bilgilerini daha detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz.
-=Stripped Content=-
yorum dursunda kaybetmeyeyim şunuda
 
  • Beğen
Tepkiler: PashaZade

KANUN

  • Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple sitemiz uyar, kaldır prensibini benimsemiştir.Sitemizde istemediğiniz bir temanız var ise bizlere iletişim bölümünden ulaşarak temanızı 1 ila 5 iş günü içerisinde sitemizden kaldıracağımızı temenni ederiz. Mail : [email protected]

İstatistikler

Konular
3,095
Mesajlar
4,320
Kullanıcılar
301
24 saatte açılan konular
65
24 saatte yapılan yorumlar
124
30 Günlük kayıt sayısı
293
Son üye
af3c3n
Şifrenizi mi unuttunuz?