• Eğer script paylaşımı yapacaksanız bu link üzerinden yapmalısınız, script olarak paylaştığınız her posttan 2 puan kazanırsınız.

Forum hakkında düşünceleriniz ve nelerdir ?

Forum hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
Forum hakkında düşüncelerinizi bu konu altında önerileriniz ile birlikte paylaşabilirsiniz

MarjinaL

New
8 Şub 2020
26
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
1
Başkan konuya cevap vermek için 50 karakter kullanmamız çok saçma bece.Biraz daha düşürülmeli yorumlar hep klasik kalıyor kopyala yapıştır başka bişey yok.Vip üyeliği fiyatı düşürülmeli.Az iş çok kar yerine çok iş az kar olması daha iyi olur udemy mantığı gibi baktıgın zaman 20 tl kurs satın alıyorsun az geliyor fakat o kurstan 10000 kişinin aldıgını düşünürsek ciddi bi para yapar bu forumada bu lazım bu şekıilde bu forumun ciddi değerler kazanacağını düşünüyorum.Ve script paylaşmadan önce denenmeli.6 puan yaparak bi script indiriyorum bozuk çıkıyor.Onada bi el atmanız lazım.

• Beğen
Tepkiler: alpajans

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
Başkan konuya cevap vermek için 50 karakter kullanmamız çok saçma bece.Biraz daha düşürülmeli yorumlar hep klasik kalıyor kopyala yapıştır başka bişey yok.Vip üyeliği fiyatı düşürülmeli.Az iş çok kar yerine çok iş az kar olması daha iyi olur udemy mantığı gibi baktıgın zaman 20 tl kurs satın alıyorsun az geliyor fakat o kurstan 10000 kişinin aldıgını düşünürsek ciddi bi para yapar bu forumada bu lazım bu şekıilde bu forumun ciddi değerler kazanacağını düşünüyorum.Ve script paylaşmadan önce denenmeli.6 puan yaparak bi script indiriyorum bozuk çıkıyor.Onada bi el atmanız lazım.
Çalışmayan scriptleri rapor ettiğinizde scriptleri kaldırıyorum, fiyat konusunda ise çok pahalı olduğunu düşünmüyorum. 1 php script aldığını varsayalım minimum 20 DOlar zaten ben size burda bir çok platformun warez yazılımını sağlıyorum.

MarjinaL

New
8 Şub 2020
26
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
1
Çalışmayan scriptleri rapor ettiğinizde scriptleri kaldırıyorum, fiyat konusunda ise çok pahalı olduğunu düşünmüyorum. 1 php script aldığını varsayalım minimum 20 DOlar zaten ben size burda bir çok platformun warez yazılımını sağlıyorum.
Bi scripti 20 dolara alamıyorlar işte o yüzden bu forumlara geliyor insanlar.100tl bana göre pahalı bi fiyat.Fikir sundum sadece formun büyümesi bakımındanda etkili bi rol alır.Ucuz demeyelimde biraz daha düşersen fiyatı herkes alır forum daha da büyür.Tabi tercih senin admin sensin.

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
Bi scripti 20 dolara alamıyorlar işte o yüzden bu forumlara geliyor insanlar.100tl bana göre pahalı bi fiyat.Fikir sundum sadece formun büyümesi bakımındanda etkili bi rol alır.Ucuz demeyelimde biraz daha düşersen fiyatı herkes alır forum daha da büyür.Tabi tercih senin admin sensin.
Çok satma taraftarı değilim az olsun öz olsun hızlı yayılmasın taraftarıyım belki ileride fiyat konusunda güncelleme gelir ama şuanda fiyatta bir değişiklik düşünmüyorum teşekkürler düşüncen için

• Beğen
Tepkiler: MarjinaL

alpajans

Sülük
New
24 Ocak 2020
38
Seviye
0
Warez Puanı
31
warez scripti paylaşımda alınan puan bence çok yetersiz gördüğüm kadarı ile sıradan scriptler paylaşmıyoruz ya belirli sayıya kadar paylaşanlar her scripti ücretsiz indirsinler veya scripti yüklemedeki puan yükseltinsin

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
warez scripti paylaşımda alınan puan bence çok yetersiz gördüğüm kadarı ile sıradan scriptler paylaşmıyoruz ya belirli sayıya kadar paylaşanlar her scripti ücretsiz indirsinler veya scripti yüklemedeki puan yükseltinsin
öyle birşey olursa forumda sadece içerik çalma işlemi olur adam istediği içeriği indirebilmek için saçma sapan bi yazılım yükler ondan sonra istediği yazılımı indirip forumdan çıkar buda foruma zarar verir o yüzden olmaz

6 Şub 2020
9
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
0
Vallahi Şahsım Adıma Konusursak Ben Çok Beğendiğim bir forum sistemide yavaş yavaş oturuyor ileride tüm gözler burda olacak

• Beğen
Tepkiler: WarezM

alpajans

Sülük
New
24 Ocak 2020
38
Seviye
0
Warez Puanı
31
öyle birşey olursa forumda sadece içerik çalma işlemi olur adam istediği içeriği indirebilmek için saçma sapan bi yazılım yükler ondan sonra istediği yazılımı indirip forumdan çıkar buda foruma zarar verir o yüzden olmaz
içerik çalma konusunu bilemem ama benim eklediğim script ben yükledikten sonra belkide 300 kere indirilecek bunun bana bir faydası olmayacak site sahibi yahut forum sahibi faydalanacak bu işten paylaşımda bir hakkaniyet olsa idi daha fazla script ekleyebilirdim ama şu an çok fakla ekleme yapmayı düşünmüyorum

6 Şub 2020
9
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
0
içerik çalma konusunu bilemem ama benim eklediğim script ben yükledikten sonra belkide 300 kere indirilecek bunun bana bir faydası olmayacak site sahibi yahut forum sahibi faydalanacak bu işten paylaşımda bir hakkaniyet olsa idi daha fazla script ekleyebilirdim ama şu an çok fakla ekleme yapmayı düşünmüyorum

Bence Burda Hakkın var şuan hiç bir üye bir script indiremiyor ve ilgilenemiyor... ama burasınında forum çöplüğüne dönmesini istemediği için böyle birşey yaptığı olabilir bence

alpajans

Sülük
New
24 Ocak 2020
38
Seviye
0
Warez Puanı
31
içeriği biz ekliyoruz parayı başkası topluyor nerdeyse bedava içerik ekliyoruz elde edilen bir kaç warez puan

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
1.0.4 yada 1.0.5 güncelleme de indirilen içeriklerin kredisi site sahibine değil paylaşımcıya gidicek

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
bence biraz daha az olsa olmazmı bence gelen üye birşey indiremiyorsa bu sitenin ayıbıdır bence
yok gayet iyi herkes indirsin diye açılmadı bu site zaten ben bu siteyi kolay indirebileceğin yararın olmadan forumdan içerik alabileceğin bir platform yaratmadım tam tersi çalışan üye ve arkadaşlar istiyorum

6 Şub 2020
9
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
0
yok gayet iyi herkes indirsin diye açılmadı bu site zaten ben bu siteyi kolay indirebileceğin yararın olmadan forumdan içerik alabileceğin bir platform yaratmadım tam tersi çalışan üye ve arkadaşlar istiyorum
ozaman herkesi test edeceksin ona göre yetki vereceksin mesela ben grafik web uzmanıyım o yüzden yetki ver bence

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
ben mesela grafikte ve after efectste adobe premir vs vs gibi şeylerde iyiyim bak sana şunu söyleyeyim ben senden yetki istiyorum ozaman beni test et sonra görev ver
Forum için birşey yaptığını görürsem yetki veririm ben devlet değilim insanları teste sokmam kardeşim zaten bir insan kendini gösterir hiç bir zaman test kavramına inanmam

• Beğen
Tepkiler: MarjinaL

KANUN

• Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple sitemiz uyar, kaldır prensibini benimsemiştir.Sitemizde istemediğiniz bir temanız var ise bizlere iletişim bölümünden ulaşarak temanızı 1 ila 5 iş günü içerisinde sitemizden kaldıracağımızı temenni ederiz. Mail : [email protected]

İstatistikler

Konular
3,151
Kullanıcılar
417
24 saatte açılan konular
21
24 saatte yapılan yorumlar
144
30 Günlük kayıt sayısı
405
Son üye