Pinterest Mail Aboneliği Nasıl İptal Edilir? | WarezM | Premium Nulled Community

Pinterest Mail Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

lectra

Guest
Sülük
Messages
8
Joined
Feb 29, 2020
Reaction score
2
Points
1
Level
1
Awards
1
Warez Puanı
42
₩Coin
0
]

Popüler sosyal ağlarda en çok şikayet edilen konuların başında mail abonelikleri geliyor. Sosyal ağlara kayıt olduğunuzda platformdan otomatik olarak gelen mailler bir süre sonra mail kutunuzda oldukça fazla yer kaplayabiliyor.

Görsel ağırlıklı bir sosyal paylaşım sitesi olan Pinterest platformu mail bildirimi konusunda diğer sosyal ağlara göre çok daha sık mail bildirimi yapması ile kullanıcılardan olumsuz yorumlar alabiliyor. Ziyaretçilerimizden gelen “Pinterest mail almak istemiyorum ne yapmalıyım?” sorusuna bu makalemizde açıklık getireceğiz. Peki Pinterest mail iptali nasıl yapılıyor?

Pinterest sosyal hesabınızdan mail bildirimleri almak istemiyorsanız yapmanız gereken basit bir mail aboneliği işlemi var. Platformu hiç kullanmak istemiyorsanız Pinterest hesabını nasıl kapatacağınızdanda bahsedeceğiz.

Pinterest Mail Aboneliği Nasıl İptal Edilir?
Aslında Pinterest mail iptali oldukça basit ancak gelen mailleri zaten istemediğimizden maili hiç açmıyoruz. Pinterest maillerinin en alt kısmında biraz ufak puntolarlada olsa mail aboneliği iptali için link bulunmaktadır.

Pinterest platformundan gelen herhangi bir bildirim mailinin en altına indiğinizde [email protected] için bu e-posta aboneliğini iptal edin” linkini görebilirsiniz. Pinterest mail aboneliği iptali linkine tıkladığınızda Pin mail aboneliği otomatik olarak iptal edilmiş olacaktır.Pinterest Hesabı Nasıl Devre Dışı Bırakılır?
Pinterest platformunu kullanmıyorsanız ve gelen maillerden rahatsız oluyorsanız hesabınızı tamamen devre dışı bırakabilirsiniz. Pinterest hesabınızı devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.
  1. Pinterest’in üst kısmındaki simgesine tıklayın
  2. Ayarları düzenleyin‘i seçin
  3. Ekranın sol tarafından Hesap ayarları‘na tıklayın
  4. Hesap değişikliklerinin altında Hesabı devre dışı bırak‘a tıklayın
  5. Neden ara verdiğinizi söyleyin ve Hesabımı devre dışı bırakın‘a tıklayın
 

Shellpowerss

Guest
Sülük
Messages
13
Joined
Mar 12, 2020
Reaction score
4
Points
3
Level
1
Awards
1
Warez Puanı
47
₩Coin
0
allah senden razı olsun çok iyi bir paylaşım olmuş
 

Magnet 

Smart
Platin
Messages
58
Joined
Mar 13, 2020
Reaction score
3
Points
8
Level
1
Awards
1
Warez Puanı
82
₩Coin
0
Teşekkürler, ellerinize sağlık.
 
Top Bottom