• Eğer script paylaşımı yapacaksanız bu link üzerinden yapmalısınız, script olarak paylaştığınız her posttan 2 puan kazanırsınız.

Sınırsız GDrive Hesabı oluşturma(UNLIMITED GOOGLE DRİVE METHOD)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Şub 2020
5
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
6
teşekkürler bi bakalım nasıl bi uygulama bu
Mesaj birleştirildi:

Sanal upload firmalarında benim sık sık yaşadığım sorunlardan bir tanesi olana şey hdd limiti yetmiyor Google abimiz bize çok güzel şanslar sağlamış bizde oonu değerlendirmekten sorumluyuz Türkiye'de belki ilk paylaşıan bir method bu sanmıyorum diğer forumlarda olduğunu güle güle kullanın şimdiden

[Hidden content]
emeğine sağlık diyelim

Son düzenleme:

smayilxx

New
21 Şub 2020
1
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
1
teşekkürler hemen deniyeceğimm
Mesaj birleştirildi:

çok teşekkürler hemen deniyeceğim güzel paylaşım

hzdevelop

New
21 Şub 2020
6
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
0
Sanal upload firmalarında benim sık sık yaşadığım sorunlardan bir tanesi olana şey hdd limiti yetmiyor Google abimiz bize çok güzel şanslar sağlamış bizde oonu değerlendirmekten sorumluyuz Türkiye'de belki ilk paylaşıan bir method bu sanmıyorum diğer forumlarda olduğunu güle güle kullanın şimdiden

[Hidden content]
ARŞİVE EKLEDİM :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KANUN

• Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple sitemiz uyar, kaldır prensibini benimsemiştir.Sitemizde istemediğiniz bir temanız var ise bizlere iletişim bölümünden ulaşarak temanızı 1 ila 5 iş günü içerisinde sitemizden kaldıracağımızı temenni ederiz. Mail : [email protected]

İstatistikler

Konular
3,151
Kullanıcılar
417
24 saatte açılan konular
21
24 saatte yapılan yorumlar
144
30 Günlük kayıt sayısı
405
Son üye