TARAYICI ÜZERİNDEN BİTCOİN KAZANIN!!! | WarezM | Premium Nulled Community

TARAYICI ÜZERİNDEN BİTCOİN KAZANIN!!!

Etajex 

Smart
Shell+
Messages
54
Joined
Jan 3, 2021
Reaction score
11
Points
58
Level
4
Awards
2
Warez Puanı
231
₩Coin
0
Evet konu başlığını yanlış okumadınız bende bugün itibari ile bitcoin kazım işlemine başladım araştırmalarım sonucu sitenin güvenilir olduğunu tespit ettim, zaten hiç bir ücret ödemiyoruz yapmanız gerekenler çok basit..

Mantık : Böyle bir sistem ile birlikte, bu browseri bilgisayarınıza indirip artık bu browserda network yani internet aramaları yapmanızı istiyorlar, kafalarındaki proje bu aynı google chrome gibi gayet hızlı bir tarayıcı ben kullanıyorum hoşuma gitmedi değil açıkcası. Kafalarındaki mantık bu gezinirken bitcoin kazandırma sistemi, çekim yapan bazı arkadaşlar gördüm o yüzden bende denemeye kadar verdim gelişmeleri an ve an forum üzerinden paylaşacağım.

Hemen buraya tıklayarak : CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine!

İndir yazan kısımdan tarayıcımızı indiriyoruz ve kurulum işlemini sağlıyoruz ardından bilgisayarımız veya telefonumuzun gücüne göre kazma işlemini ayarlıyoruz ben maximum'a aldım bilgisayardan yapıyorum..

Ödeme eşiğinize geldiğiniz zaman aşağıdaki resimde göründüğü gibi affilate dashboard kısmından çekim işleminizi yapabilirsiniz.

Google chrome gibi google hesabınız ile oturum açtığınız ve kayıt olduğunuz taktirde mailinize gelen üyelik onayını mutlaka onaylayın genelde tanıtımlar bölümüne geliyor.


Önemli dipnot : Bu sistem tarayıcı üzerinden bitcoin kazım işlemi yaptığı için, tarayıcıyı ne kadar sık kullanırsanız o kadar hızlı kazım işlemi yapmaktadır. Henüz daha para çekim veya bitcoin çekim işlemi yapmadım detayları bu konu altından sizlere ile paylaşacağım. Vermiş olduğum linkten kayıt olursanız ve istikrarlı olursanız 1 ay içerisinde güzel kàrlar elde edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Not : Ödeme eşiğini tamamladığınızda , çekim için bitcoin adresinizi girdiğinizde 1 veya 2 iş günü içerisinde bitcoinler hesabınıza yükleniyor arkadaşlar gerekli kanıtlar youtube gibi platformlarda mevcut.


 

Attachments

xNull 

Namık Kemal
Coder
Shell+
MAJOR
Messages
1,054
Joined
Jan 18, 2020
Resources
285
Reaction score
2,436
Points
1,133
Level
11
Awards
8
Warez Puanı
9,012
₩Coin
0
Username Style
Profile Music ( MP3 Çalsın )
Immortal Person
veya aynı şekilde brave tarayıcısı var onun üzerinden de para kazanabilirsiniz
 

sefer123

Friend
Prime
Messages
24
Joined
Feb 3, 2020
Reaction score
1
Points
3
Level
1
Awards
1
Warez Puanı
66
₩Coin
0
kayıt oldugum verdigin linkten daha çok kazanırsın şimdi vps acık tarayıcı : )
 
Top Bottom