Twitter Sahte Hesap Nasıl Şikayet Edilir? | WarezM | Premium Nulled Community

Twitter Sahte Hesap Nasıl Şikayet Edilir?

theyamak

Friend
New
Resources
8
Reaction score
83
Level
4
Awards
2
Warez Puanı
406
₩Coin
0
Twitter’da adınıza açılmış sahte hesapları Twitter ekibine kimlik resminizi göndererek kapattırabilirsiniz onaylanması halinde kimliğinizin.Hesap kapatma şikayetinde bulunabilmeniz için sahte hesaptaki isim soyisim bilgilerinizin aynı olması gerekmektedir.

Twitter Sahte Hesap Şikayeti için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.
Öncelikle Bu-Bağlantıya tıklayarak sayfamızı açalım.
3675

Twitter yardım sayfasındaki Taklitçi bir hesap bildirmek istiyorum sayfasındaki Bir hesap beni veya tanıdığım birini taklit ediliyor seçeneğini seçelim.
Ardından sahte hesap sizin adınıza ise Hesabım taklit ediliyor seçeneğini seçelim.

3674

Alt bölümde açılan seçenekler bölümünde;
Bildirimde bulunduğunuz hesabın kullanıcı adı: bölümüne şikayet etmek istediğiniz sahte hesabın kullanıcı adını yazmanız istenmektedir.
E-posta adresiniz: kısmına giriş yapabildiğiniz iletişim için kullanacağınız mail adresini eklemeniz gerekmektedir.
Eklemek istediğiniz başka bir şey var mı?(isteğe bağlı) kısmına açıklama olarak hesabın sizin adınıza açıldığını ve hesabın kapatılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz.
Ardından Gönder yazan yere tıklıyoruz.

Ardından İletişim E-postası olarak yazdığınız mail adresinize gelen maili açalım.
3673
Gelen maili dikkatlice okuyarak Yükleme bağlantısı: bölümünde size özel gönderilen linke tıklıyoruz.
3672
Açılan ekranda Upload bölümüne tıklayarak kimliğinizin resmini ekleyelim.
Ardından Submit yazan seçeneğe tıklıyoruz.
Şimdi ise yapmanız gereken işlem beklemek. En erken 24 saat sonra İletişim maili olarak kaydettiğiniz E-posta adresinize cevap gelecektir.

KralYazilim

Tecrübe acı yenen bir aşdır...
Sülük
Resources
2
Reaction score
179
Level
1
Awards
1
Warez Puanı
502
₩Coin
0
Güzel bir paylaşım .Analadığım kadarısı ile sizin ağzınız bayağı bir yanmış herhalde :)

metehany01

Friend
New
Reaction score
1
Level
1
Awards
1
Warez Puanı
46
₩Coin
0
Güzel bir paylaşım teşekkür ederiz kardeşim

srncnkck

Guest
Sülük
Reaction score
0
Level
1
Awards
1
Warez Puanı
30
₩Coin
0
Twitter’da adınıza açılmış sahte hesapları Twitter ekibine kimlik resminizi göndererek kapattırabilirsiniz onaylanması halinde kimliğinizin.Hesap kapatma şikayetinde bulunabilmeniz için sahte hesaptaki isim soyisim bilgilerinizin aynı olması gerekmektedir.

Twitter Sahte Hesap Şikayeti için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.
Öncelikle Bu-Bağlantıya tıklayarak sayfamızı açalım.
3675

Twitter yardım sayfasındaki Taklitçi bir hesap bildirmek istiyorum sayfasındaki Bir hesap beni veya tanıdığım birini taklit ediliyor seçeneğini seçelim.
Ardından sahte hesap sizin adınıza ise Hesabım taklit ediliyor seçeneğini seçelim.

3674

Alt bölümde açılan seçenekler bölümünde;
Bildirimde bulunduğunuz hesabın kullanıcı adı: bölümüne şikayet etmek istediğiniz sahte hesabın kullanıcı adını yazmanız istenmektedir.
E-posta adresiniz: kısmına giriş yapabildiğiniz iletişim için kullanacağınız mail adresini eklemeniz gerekmektedir.
Eklemek istediğiniz başka bir şey var mı?(isteğe bağlı) kısmına açıklama olarak hesabın sizin adınıza açıldığını ve hesabın kapatılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz.
Ardından Gönder yazan yere tıklıyoruz.

Ardından İletişim E-postası olarak yazdığınız mail adresinize gelen maili açalım.
3673
Gelen maili dikkatlice okuyarak Yükleme bağlantısı: bölümünde size özel gönderilen linke tıklıyoruz.
3672
Açılan ekranda Upload bölümüne tıklayarak kimliğinizin resmini ekleyelim.
Ardından Submit yazan seçeneğe tıklıyoruz.
Şimdi ise yapmanız gereken işlem beklemek. En erken 24 saat sonra İletişim maili olarak kaydettiğiniz E-posta adresinize cevap gelecektir.
ellerinesaglık

obirgamer2

Friend
New
Reaction score
0
Level
1
Awards
1
Warez Puanı
44