• Eğer script paylaşımı yapacaksanız bu link üzerinden yapmalısınız, script olarak paylaştığınız her posttan 2 puan kazanırsınız.
  • Resmi telegram adresimiz: https://t.me/warezm katılarak son güncellemelerden haberdar olur ve muhabbet edebilirsiniz. Forum da yapılan indirmeler ve yüklemeler tamamı ile üyelerin sorumluluğudur. Size ait bir yazılım paylaşıldığında sika[email protected] mail atarak kaldırtabilirsiniz. Türk yazılım paylaşmamanızı öneririz.

VIP üyelik fiyatları ve avantajları

xNull

Platinium
Shell+
Scriptler
234
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,741
Sadece 1 script için 200,300 TL civarında paralarınızı heba etmeye gerek yok WarezM olarak sizlere Global bazda Xenforo, Opencart, PHP , Mybb ve diğer tüm CMS yazılımları için para harcamadan yüzlerce yazılıma ulaşabileceğiniz bir hizmet yaptık. Türkiye ve global bazda toplam 700+...
Tüm içeriği görebilmek için lütfen giriş yapınız Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

alpajans

Sülük
New
Seviye
0
Warez Puanı
31
merhaba iyi çalışmalar kolay gelsin tam olarak ne yapmam gerekiyor belirtirseniz sevinirim

xNull

Platinium
Shell+
Scriptler
234
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,741
merhaba iyi çalışmalar kolay gelsin tam olarak ne yapmam gerekiyor belirtirseniz sevinirim
Premium üye olabilmenin 2 yolu vardır bir aylık 15 Dolar a yani 100 TL ye satın alabilirsiniz. Diğer yöntem 500 Warez Puanı ile alabilirsin. Warez Puanını mesaj atarak ve warez paylaşarak kazanabilirsin.

af4c4n

New
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
4
Sadece 1 script için 200,300 TL civarında paralarınızı heba etmeye gerek yok WarezM olarak sizlere Global bazda Xenforo, Opencart, PHP , Mybb ve diğer tüm CMS yazılımları için para harcamadan yüzlerce yazılıma ulaşabileceğiniz bir hizmet yaptık. Türkiye ve global bazda toplam 700+ yazılıma ulaşabileceksiniz. Sadece yazılımla kalmayıp bir çok şeye ulaşabileceksiniz.

Premium Üyeliğinin ne gibi avantajları var ?

• 400+ PHP/ASP Yazılım (WP,Xenforo,Mybb ve CMS içerikler)
  • 10000+ Eğitim seti
  • Forum.warezm.com da Anasayfa da slidera ekleyebileceğiniz 2 konu limiti
  • 7/24 Erişim sağlayabileceğiniz iletişim kolaylığı
  • Kurulumda yardım ediliyor.
Premium Üyeliğine nasıl sahip olabilirim ?

• Eğer forumda aktif olamam diyorsanız, aylık 15 dolar ücret ile WM+ üyeliğine sahip olabilirsiniz.
    • Ödeme Bitcoin ve Papara yoluyla yapılır.
    • BİTCOİN: 13ejE9EHLXd323pmCi3RboNcScAuF8cdzN
    • Papara için @WarezM e mesaj atınız.

Ödemeyi yaptıktan sonra @WarezM kullanıcısına mesaj atmanız yeterlidir.

WM+ üyelerinin sahip olacağı şeyler;

Ekli dosyayı görüntüle 1
UDEMY.COM ÜZERİNDEN İSTEDİĞİ EĞİTİM SETLERİ SAĞLANACAKTIR.
ilerki zamanlarda almayı dusunuyorum harika bir site

Koture

New
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
5
@xNull peki bu üyeliği alan üyelerin bahsettiğiniz alandaki dosyaları indirmede limit/kota vs. var mı? Yoksa sınırsız istediğimiz kadar indirebiliyor muyuz?

xNull

Platinium
Shell+
Scriptler
234
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,741
@xNull peki bu üyeliği alan üyelerin bahsettiğiniz alandaki dosyaları indirmede limit/kota vs. var mı? Yoksa sınırsız istediğimiz kadar indirebiliyor muyuz?
Üyelik detayları biraz değiştirildi ve tabikide limit var aksi halde burdan 100 tl ye bi kere alıp farklı forum açarla rveya kendi forumlarında paylaşırlar.

Koture

New
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
5
Peki limit hakkında bilgi verir misiniz?
Neden soruyorum. Arada benim farklı şeylere ihtiyacım oluyor. Bazen çok sık bazen ise ara sıra.
Local Host kurup denemeler veya editler yapmayı düşünüyorum. Bir de Wp veya Opencart bilindiği üzere modüler sistemler. Bunlar için plugin/mod indirmek istediğimizde ki bunlar düşük boyutlu dosyalardır. Bu limit bizi nasıl etkileyecek?

xNull

Platinium
Shell+
Scriptler
234
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,741
Peki limit hakkında bilgi verir misiniz?
Neden soruyorum. Arada benim farklı şeylere ihtiyacım oluyor. Bazen çok sık bazen ise ara sıra.
Local Host kurup denemeler veya editler yapmayı düşünüyorum. Bir de Wp veya Opencart bilindiği üzere modüler sistemler. Bunlar için plugin/mod indirmek istediğimizde ki bunlar düşük boyutlu dosyalardır. Bu limit bizi nasıl etkileyecek?

O tarz işlemlerde etkileneceğini sanmıyorum, çünkü sistem tamamı ile emek hırsızlığını önlemek ve iş yapanlara hitap ediyor. Girip bir günde 10 farklı yazılım indirip denemediğin sürece ki bu limit sana fazlasıyla yeter sıkıntı yok.

ritexy38

Sülük
Prime
Scriptler
2
Seviye
4
Ödüller
1
Warez Puanı
89
Gayet güzel bir çalışma warezm olarak her zaman en iysini yapmaya çalışıyorlar

mete-han

New
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
3
premium üyelik için biraz daha detay yazılması lazım . fiyat vs diğer içerik erişimleri ...

Lodoss

New
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
4
1 2 aya kalmaz vip alacagım güzel scriptler vardır umarım

ryzenn

New
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
21
Tek seferlik ödemeyi (60 Dolar) öğrenciler için düşürün lütfen..

medusa

New
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
1
her zaman en iyisi warezm <3

Koture

New
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
5
Teşekkürler @xNull. Çok oluyorum ama bir soru daga sormak istiyorum. Bazı siteler bundan 10 yıl önceki script veya temaları bir yere toplamışlar ve arşiv diye satıyorlar. Veya IP/domain lisansı olan kırılmamış scriptleri "kırıldı" diye sunuyorlar. Halbu ki hiç öyle bir şey yok. Siz böyle bir şey yapmıyorsunuz değil mi ? Beni mazur gör başıma geldi de ondan yazıyorum.

1 2 aya kalmaz vip alacagım güzel scriptler vardır umarım
Bende öyle düşünüyorum. Müsait olursam bu gece.

xNull

Platinium
Shell+
Scriptler
234
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,741
Teşekkürler @xNull. Çok oluyorum ama bir soru daga sormak istiyorum. Bazı siteler bundan 10 yıl önceki script veya temaları bir yere toplamışlar ve arşiv diye satıyorlar. Veya IP/domain lisansı olan kırılmamış scriptleri "kırıldı" diye sunuyorlar. Halbu ki hiç öyle bir şey yok. Siz böyle bir şey yapmıyorsunuz değil mi ? Beni mazur gör başıma geldi de ondan yazıyorum.

Bende öyle düşünüyorum. Müsait olursam bu gece.
onu bana değil VIP üyelere sorun zaten artık mega veya drive 1 aylık üyeliklere sağlamıyoruz. Forumun VIP kategorisi var o scriptleri indirip kullanıyor. Konu biraz güncellenmesi gerekiyor sistem daha fazla gelişti çünkü

Scriptler
1
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
6
a mı deyim
b mi deyim
c mi deyim :D

mantıklı hocam be aslında