• Eğer script paylaşımı yapacaksanız bu link üzerinden yapmalısınız, script olarak paylaştığınız her posttan 2 puan kazanırsınız.

WarezM+ Premium Üyeliği

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
Sadece 1 script için 200,300 TL civarında paralarınızı heba etmeye gerek yok WarezM olarak sizlere Global bazda Xenforo, Opencart, PHP , Mybb ve diğer tüm CMS yazılımları için para harcamadan yüzlerce yazılıma ulaşabileceğiniz bir hizmet yaptık. Türkiye ve global bazda toplam 700+...
Tüm içeriği görebilmek için lütfen giriş yapınız Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

alpajans

Sülük
New
24 Ocak 2020
38
Seviye
0
Warez Puanı
31
merhaba iyi çalışmalar kolay gelsin tam olarak ne yapmam gerekiyor belirtirseniz sevinirim

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
merhaba iyi çalışmalar kolay gelsin tam olarak ne yapmam gerekiyor belirtirseniz sevinirim
Premium üye olabilmenin 2 yolu vardır bir aylık 15 Dolar a yani 100 TL ye satın alabilirsiniz. Diğer yöntem 500 Warez Puanı ile alabilirsin. Warez Puanını mesaj atarak ve warez paylaşarak kazanabilirsin.

af4c4n

New
23 Şub 2020
9
Seviye
1
Ödüller
1
Warez Puanı
4
Sadece 1 script için 200,300 TL civarında paralarınızı heba etmeye gerek yok WarezM olarak sizlere Global bazda Xenforo, Opencart, PHP , Mybb ve diğer tüm CMS yazılımları için para harcamadan yüzlerce yazılıma ulaşabileceğiniz bir hizmet yaptık. Türkiye ve global bazda toplam 700+ yazılıma ulaşabileceksiniz. Sadece yazılımla kalmayıp bir çok şeye ulaşabileceksiniz.

Premium Üyeliğinin ne gibi avantajları var ?

• 400+ PHP/ASP Yazılım (WP,Xenforo,Mybb ve CMS içerikler)
  • 10000+ Eğitim seti
  • Forum.warezm.com da Anasayfa da slidera ekleyebileceğiniz 2 konu limiti
  • 7/24 Erişim sağlayabileceğiniz iletişim kolaylığı
  • Kurulumda yardım ediliyor.
Premium Üyeliğine nasıl sahip olabilirim ?

• Eğer forumda aktif olamam diyorsanız, aylık 15 dolar ücret ile WM+ üyeliğine sahip olabilirsiniz.
    • Ödeme Bitcoin ve Papara yoluyla yapılır.
    • BİTCOİN: 13ejE9EHLXd323pmCi3RboNcScAuF8cdzN
    • Papara için @WarezM e mesaj atınız.

Ödemeyi yaptıktan sonra @WarezM kullanıcısına mesaj atmanız yeterlidir.

WM+ üyelerinin sahip olacağı şeyler;

Ekli dosyayı görüntüle 1
UDEMY.COM ÜZERİNDEN İSTEDİĞİ EĞİTİM SETLERİ SAĞLANACAKTIR.
ilerki zamanlarda almayı dusunuyorum harika bir site

KANUN

• Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple sitemiz uyar, kaldır prensibini benimsemiştir.Sitemizde istemediğiniz bir temanız var ise bizlere iletişim bölümünden ulaşarak temanızı 1 ila 5 iş günü içerisinde sitemizden kaldıracağımızı temenni ederiz. Mail : [email protected]

İstatistikler

Konular
3,151
Kullanıcılar
417
24 saatte açılan konular
21
24 saatte yapılan yorumlar
144
30 Günlük kayıt sayısı
405
Son üye