• Eğer script paylaşımı yapacaksanız bu link üzerinden yapmalısınız, script olarak paylaştığınız her posttan 2 puan kazanırsınız.

WM Yazarı/Moderatörü olmak istiyorum

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
Son günlerde adminlerimizin uğraştığı işler olduğu için malesef warezm.com’u 2. plana atmak zorunda kaldık. Bir çoğunuzun maillerine geri dönüş yapamıyoruz ve yapamadık bunun için kimse kusura bakmasın. Türkiye’nin en büyük warez blogu olarak ilgi ve odağı arttırmak için ve WarezM i tekrar ayağa...
Tüm içeriği görebilmek için lütfen giriş yapınız Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

Narcose

New
26 Ocak 2020
5
Seviye
0
Warez Puanı
40
Günün her saati pc başına geçebiliyorum. Google seo ve wordpress tasarımlar ile uğraşmaktayım. Elimden geldiği kadar yararlı olabilecek postlar paylaşabilirim. Farklı bir katagoride blog açacağım benim için bi başlangıç olur. Makale yazabiliyorum ve seo hakkında bilgi ve tecrübem var. 25 yaşımı doldurdum yazılım bilgim sadece editleme ve araştırarak sorun çözebilme aşamasında. Lakin local de ve aktif müşterilerimin web sitelerini referans olarak gösterebilirim. Wordpress aktif olarak kullanıyorum
[email protected]
muratcan tarhan

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
Günün her saati pc başına geçebiliyorum. Google seo ve wordpress tasarımlar ile uğraşmaktayım. Elimden geldiği kadar yararlı olabilecek postlar paylaşabilirim. Farklı bir katagoride blog açacağım benim için bi başlangıç olur. Makale yazabiliyorum ve seo hakkında bilgi ve tecrübem var. 25 yaşımı doldurdum yazılım bilgim sadece editleme ve araştırarak sorun çözebilme aşamasında. Lakin local de ve aktif müşterilerimin web sitelerini referans olarak gösterebilirim. Wordpress aktif olarak kullanıyorum
[email protected]
muratcan tarhan

Discorda katılıp kullanıcı adını belirtirsen seninle konuşup tanışabiliriz.

DevilZ

Platin
New
26 Ocak 2020
52
Scriptler
37
Seviye
0
Warez Puanı
217
Merhabalar, hocam mobil olarak aşırı sık aktiflim PC için ise işime göre değişiyor esnek vardiyalı ve gececi ve gündüzcü opsiyoneli olduğu için haftanın 3 günü +9 saat geri kalan günler 3-4-5 saat online olabiliyorum
Haftada araştırma yaparak 10-15 içerik girebilirim warezm için forum hiyaresisini dengede tutabilirim yanlış açılan konuları, post kasan kişileri ve formun huzur,refahını bozan kişileri tespit edip bilgilendirme yapabilirim ayrıca Python,Js,perl,PHP,kali linux gibi araçlarda makale içerik girebilirim, 23 yaşındayım

WarezM

Platinium
Shell+
18 Ocak 2020
406
Scriptler
218
Seviye
11
Ödüller
8
Warez Puanı
16,762
Merhabalar, hocam mobil olarak aşırı sık aktiflim PC için ise işime göre değişiyor esnek vardiyalı ve gececi ve gündüzcü opsiyoneli olduğu için haftanın 3 günü +9 saat geri kalan günler 3-4-5 saat online olabiliyorum
Haftada araştırma yaparak 10-15 içerik girebilirim warezm için forum hiyaresisini dengede tutabilirim yanlış açılan konuları, post kasan kişileri ve formun huzur,refahını bozan kişileri tespit edip bilgilendirme yapabilirim ayrıca Python,Js,perl,PHP,kali linux gibi araçlarda makale içerik girebilirim, 23 yaşındayım
Discorda gel konuşup tanışalım.

optiktr

Prime
3 Şub 2020
113
Scriptler
79
Seviye
0
Warez Puanı
40
Moderatorluge gerek yok paylasim yapar aktif kalirim ama ismimin taninra private gibi ypnrtimden olmasa da ilk uyelerden oldugumu belli edecek bir ibare bana prestij ve motivasyon saglayacak

KANUN

• Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple sitemiz uyar, kaldır prensibini benimsemiştir.Sitemizde istemediğiniz bir temanız var ise bizlere iletişim bölümünden ulaşarak temanızı 1 ila 5 iş günü içerisinde sitemizden kaldıracağımızı temenni ederiz. Mail : [email protected]

İstatistikler

Konular
3,151
Kullanıcılar
417
24 saatte açılan konular
21
24 saatte yapılan yorumlar
144
30 Günlük kayıt sayısı
405
Son üye