Birindir Teması | WarezM | Premium Nulled Community
rootuser01

Birindir Teması Last

No permission to download
Tips
Tips
Responsive ve SEO Uyumlu WordPress Program ve Oyun İndirme Teması
7 renk seçenekli ve birbirinden farklı özellikleri ile hiç bir koda dokunmadan wordpress program ve oyun temanızı düzenleyin !

1613992373135.png


Tek Tık 7 Renk
Tek tık ile web sitenizi sizin için oluşturduğumuz 7 renk seçeneği arasından aktif edebilir, özel günlerde temanızı o günü temsil edebilecek renkler ile yayınlayabilirsiniz.

Güçlü SEO Altyapısı
Arzu ettiğiniz üyelerinizi web siteniz üzerinde yazar veya editör olarak atayabilir, onların daha fazla içerik girmelerini sağlayabilirsiniz, ayrıca üye takip sistemi ile yazarlarınız popülerleşebilir.

Maksimum Performans
Birİndirteması içerisinde yer alan modüler özelliklerin neredeyse tamamı eklentisiz bir biçimde temaya özel kod yapısı ile entegre edilerek performans sorunu yaşatmamaktadır.

Adsense Uyumlu Reklamlar
Reklam panelinizde bulunan desktop ve mobil olarak iki ayrı reklam alanı içerisinden reklam yerleştirebileceğiniz altyapı ürettik.

Yaratıcı Mobil Dizayn
Ziyaretçilerinizin kendilerini telefon uygulaması içerisinde hissettirecek özelliklere sahip mobil tasarımı ürettik.

Maksimum Güvenlik
Eklentiler ile beraber gelen güvenlik zafiyetlerine son vermek amacı ile wordpress.org üzerinde tam not almayan hiç bir eklentiye temamızda yer vermedik ve maksimum güvenlik hedefledik.

Ücretsiz Tema Kurulumu
Tüm müşterilerimizin faydalanabileceği şekilde ücretsiz tema kurulumunu bir kereliğine mahsus olmak üzere BirTema ekibi olarak yapmaya karar verdik.

Tek Tıkla Demo Yükleme
BirTema ekibinden yardım almadan kendi temasını kurmak isteyen müşterilerimiz için tek tık ile mevcut demo yüklemesini gerçekleştirebileceği bir sistem ürettik.

Güncelleme Keyfi
Yapılan tüm yeniliklerden faydalanabilmeniz için tema paneliniz üzerinde bulunan duyurular ve güncellemeler bölümünden dosyaları indirebileceğiniz bir opsiyon ürettik.

Canlı Destek
Aklınıza takılan soru yada sorunlar olmasını istemedik ve birtema.com üzerinde sağ altta bulunan canlı destek ile satış öncesi tüm sorularınızı sorabileceğiniz olanak sağladık.

Ticket Sistemi
Bir tık uzağınızda olmak isteyerek satış sonrası tüm soru yada sorunlarınızı teknik ekibimizden ticket yardımcı ile almanızı sağlayacak ticket sistemi geliştirdik.

Eğitim Videoları
A'dan Z'ye Birİndir teması hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeren eğitim videolarını tema panelinizde ilgili sekmenin altına ekleyerek sizleri yönetim konusunda rahatlamaya çalıştık.
Author
rootuser01 
Downloads
6
Views
80
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings
Top Bottom